Hakkımızda

Firmamız 1995li yıllardan gelen tecrübemiz ile 1998 yılında POLSTAR POLYESTER adı altında birleştiren kuruluşumuz 2000metrekare imalat alanı ile birlikte polyester su deposu imalatı ile başlayan iş hayatında hayvan barınakları, çocuk park oyun gurubu, bahçe duvar kalıpları, dekoratif kalıpları gibi ürünleri bünyemize kattık. Sektöre ilk adım attığımızda içimizde hep aynı hedefe ulaşmanın azmi vardı.

Hep en iyisi olmak…

Sektördeki deneyimimizle sizlerin en hassas yapıya sahip olduğunu ve geleceğe dönük çalışmalar kaliteli ürünlerimiz ve sizlere verdiğimiz güvenle hiç ara vermeden sürekli yükselen başarı grafiği ile çalışıyoruz. Sürekli gelişme ve başarı amaçlayan bir takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelliğinde estetik tasarımlar kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edindik.

İşimizde büyümenin temel şartının müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan hepimiz gibi emeğimizi ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece gündüz çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirmeye çalıştık. Sadece satış ve imalat aşamasında kalmadan daimi memnuniyetiniz için desteğimizle hep yanınızda olduk. 
            

SAYGILARIMIZLA
POLSTAR POLYESTER SANAYİ

Destek Hattı: +90332 251 0996

© 2016 - POLSTAR POLYESTER
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.